Пісні народної війни


  • 24 липня 2022 19:57:19
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1941
  • 0

Рубрика «МузиЧАЙ» Одна з моїх улюблених. Бо, страх як люблю музику. Українську. Сьогодні про музику народної війни. Далі буде обов'язково. Щодня з'являються нові пісні. Ми співуча нація. Пісня - наша душа. . А розпочну випуск розповіддю і покажу як знайомитись з чаєм. Сьогодні заварив Те Гуан Інь. Весняний чай. . У мене багато музики для вас сьогодні. Плейлист, щоби ви слухали і насолоджувались. Обіцяв, - виконую. Слухайте тут - https://soundcloud.com/1fizs6cug8kf/s... - (плейлист "ПІСНІ НАРОДНОЇ ВІЙНИ")


[ЧАЙ і ВІЙНА 08. МузиЧАЙ] Пісні народної війни.

Від "Доброго вечора, ми з України" до "Ти живий".


Заварювання весняного чаю на природі

Привіт, мої славні співвітчизники. Подивився на календар: сьогодні субота, нібито вихідний, майже святковий день мав би бути. Весняний, весна прийшла. Тому вирішив сьогодні заварити весняний чай Те Гуан Інь. То це я так пробнички взяв. Омиваємо, прогріваємо посуд, розпарюємо. Без чахе, але можна замість чахе використати ту ж саму… От знову мені телефонують.




Насолоджуємось ароматом чайного листа

Ну і такий лайфхак, якщо у вас, як у мене сьогодні, на природі, з собою немає чахе – «нюхалки», тобто посуду, з якого ти знайомишся з сухим листом, його фактурою і відчуваєш його запах, то можна використати ту ж піалу. Ви огортаєте, зігріваєте теплом своїх рук піалу. І досить інтимний процес, коли ви, вбираючи гарячого повітря, розкриваєте гарячим повітрям лист сухий і вдихаєте прекрасний запах сухого чайного листа, в моєму випадку це Те Гуан Інь – самий весняний чай з ароматом бузку, конвалії. Вирішив його заварити.

Посуд уже прогрівся і я, зазвичай, зливаю це в чахе, по Гун Дао Бей, пересипаю. Знамените струшування, ручки прогріти. Ділюсь з вами сокровенним. Мій ранковий ритуал. Піднімаю кришечку і з під неї вже ще інший аромат цього чаю, тобто з чаєм уже познайомився. Я з ним знайомий давно, ну якщо будете задіювати такий самий ритуал, тоді беріть на озброєння. Це прекрасно! Звісно ж, коли не пишу відео, цим можна насолоджуватись довше і проходити глибше і глибше, як і розповідав в якійсь вже з передач, я не пам’ятаю. Це медитація, це практика.

Далі продовжую лайфхак: та вода, яка була задіяна для того, щоб обігріти посуд і, потім в гарячому посуді розкрився чайний лист, вона була злита в чахе і потім використовується, вона не така гаряча – кріп не такої температури високої, для того щоб промити чайний лист: та сама перша заварка, котра зливається, і ми використовуємо ту воду, особливо на природі, і в цілях економії води.



Рубрика МузиЧАЙ і перша пісня «Вербовая дощечка»

І сьогодні така тема у нас, поки розкривається чайний лист. Як і сказав, субота, майже святковий день… Я давно хотів задіяти знову рубрику МузиЧАЙ. Там де, під чай ми говоримо, згадуємо новинки свіжі пісні, української музики, ну те, що я вважаю музикою. І от я готував для вас взимку, ще до війни, знову буду згадувати перші випуски, вибачайте. Хотілось би все ж таки згадати те, що підготував. Там був великий список, але щоби не затягувати і говорити саме про пісні цієї народної війни, що буде далі, я все ж таки, з вашого дозволу і зі свого, згадаю. Перше, що мені сподобалось – це «Вербовая дощечка» у цікавому виконанні. Послухайте. Як на мене, дуже таке свіже, дзвінке чоловіче виконання, мені дуже сподобалось. От зустрів в YouTube, вирішив з вами поділитись.

Першу заварку - духам

Отже, уже чай наш промився. Ще не розкрився. Улун з маленьких таких равликів розкривається в такі лопухи. Переливаю в чахай через ситечко; і першу заварку, я вже говорив, ми духам віддаємо. Добре, заливаємо далі і, поки буде заварюватися перша заварка (перша, друга, як ви вважаєте).


Ритміка і «Дельфіни» у виконанні «Троє зілля»

Я запропоную вам також послухати… Це, можливо, і не новинка. Я натрапив на неї, дітей своїх навчав, вірніше ми ходили в мирному житті, з двома своїми дітками я ходив, привчав їх до ритмики, до африканських барабанів джамбе. І от шукав, яку ж музику підібрати нам ритм вистукувати, і мені потрапила на вуха, на мій слух дуже цікава переспівка пісні «Дельфіни» Скрябіна у виконанні колективу «Троє зілля». Дуже цікаво. Також пропоную послухати доки в мене заварюється Те Гуан Інь.

В цьому мені сподобався такий вайп, такий кач, ну і барабани там спочатку, правда ж, класно вступили.

Дитяча пісня «Бобраніч»

Ну і, на останок. Я не буду всі-всі пісні, які я готував, скажімо так, до весни, на цей вхід, прокидання Мамая традиційне. Хочу іще одну пісню цього ж колектива «Троє зілля» дуже класне, для діточок особливо, так як я уже згадав про своїх. Так, зараз мої діти також, як і у багатьох чоловіків, які залишилися біля своїх домівок обороняти їх, свою батьківщину, то жінки наші і діти маленькі, вони в безпечних більш місцях. Вибачайте згадалося, але хочу і їм також передати цю пісню, якою я не встиг поділитися. Це той же самий колектив «Троє зілля», але дуже класна дитяча пісня «Бобраніч».


Нові пісні сьогодення

Так, згадали за минувщину. Все. Поїхали по пісням, новим пісням вже сьогодення. От, скажімо так, назвемо цю підбірку «Пісні народної війни». І доки я збирав, от буквально вчора, насипалось іще декілька, я їх не буду включати, я так розумію, що нове буде з’являтися постійно і ця рубрика буде значить повторюватися. Тому сьогодні такий невеличкий плей-лист. До речі, я його зібрав на одному сервісі, посилання буде, можете скачати, ну, або компактно можна скачати і закинути собі на телефон і слухати – це всі пісні, які от, як по мені, народилися на цій війні і які відображують її поступову історію розвитку, і взагалі, настрій нас, як українців. Це підбадьорюючий дух пісні. Поїхали.

«Доброго вечора, ми з України» від «Probass & Hardi».

І першою піснею, або композицією, правильніше сказати, я назову звичайно ж  відому всім «Доброго вечора, ми з України» від «Probass & Hardi». Пісня заряджає і нагадує мені міцно заварений Шу Пуер.

«Шо ви браття» від Jockii Druce

Десь на день третій чи четвертий, можливо я помиляюся війни, натрапив на пісню, на композицію таку, навіть не знаю, як жанр назвати. Хіп хоп? Реп? «Шо ви браття» від, можливо неправильно називаю, Джокі Дрюс (Jockii Druce). Це така, така хуліганська пісенька, ну от мені вона якраз що і нагадує такий Те Гуан Інь, можливо. Всі ці пісні, скоріше за все ви чули. Якщо не чули, будь ласка, прошу, збирайте, забирайте з плей-листа, посилання я залишив. А зараз послухайте частинку пісеньки «Що ви браття».


«Байрактар», автор Тарас Боровик

Пісня, під яку підспівують разом з українцями турки – це відома пісенька «Байрактар», автор якої Тарас Боровик – це кадровий військовий. Ну, я думаю, що після перемоги і ця і інші пісні будуть хоровими заспівками.

«Ой, у лузі червона калина» Андрій Хлевнюк і «The Kiffness»

Звісно ж, не можу не згадати той самий, вже епохальний заспів Андрія Хлевнюка на Софіївській площі. І, спочатку хотів би маленький шматочок оригіналу.

В ремікс від соліста гурту «The Kiffness», класна назва, він також записав ремікс і ця пісня просто застрягла в моїй голові на днів 5. Ходив і також підспівував.

В чому кайф справжніх чаїв

В обнюхуванні піали також є свій смак, свій кайф. Чай залишає на стінках в класному посуді свої ароматичні ефірні масла і це також ще те задоволення, зовсім, ні не зовсім, а трішки інші грані одного і того самого аромату, смаку. В тому і є кайф чаїв, класних справжніх чаїв. Знову ж таки, якщо згадати вчорашній випуск про те, чим відрізняється китайський чай, трав’яні збори та узвари, я доповідав невеличкими такими своїми коментарями в минулому випуску. До речі, заходьте, перегляньте інші випуски серії «Чай і війна».



«Я солдат» Сергій Бабкін

Все нормально, і через те наступна пісня. Я згадаю про переспівану пісню «Я солдат» від Сергія Бабкіна. Не можу не сказати, що в мене також, як і у коментарях під цією піснею на YouTube багато хто запитував, де SunSay, де Андрій Запорожець, якого я вважаю, ну просто, надталановитим співаком. Але, скоріше за все, це мої здогадки, я думаю, що Андрій зайняв позицію таку, хіповську, якої він притримувався завжди і зараз, цікаво, якщо хтось знає, напишіть в коментарях, як Андрій Запорожець. А поки що маленька частинка нової пісні Сергія Бабкіна «Я солдат».

Про право отримувати задоволення від життя

О, от бачите, маленькі равлики перетворились в такі великі такі листи. Чай класний, рекомендую. Посилання на сторінку, на сайт, де можна замовити, придбати, якщо ви маєте змогу отримати у відділенні, які відділення працюють, у яких містах, замовляйте. Відправимо, будете пити класний чай. Тому що, знову ж таки, засуджувати можна, хто там поїхав, хто не поїхав, але краще не потрібно. Людина має право отримувати задоволення від життя, в будь-яких обставинах. Я – за це. Головне, щоб це зараз не шкодило Україні. Можете робити все, що вам подобається, все, що розраджує вашу душу. В постійному стресі не можна бути.

Чай, до речі, може стати дуже хорошим, дуже гарним інструментом для цього, щоби отримувати задоволення. А так як мій блог пов’язаний не тільки з чаєм, а через чай ми ідемо в культуру, в музику, в книжки, в кіно, і все це під чайок, то що може бути краще? Ну а потім і в бій з таким же завзяттям будемо йти, або в оборону. Заговорився.


«Десять москалів»

Так, продовжимо. Якраз про оборону і наступальні дії. Автора не знаю, шукав по всім інтернетам, як то кажуть. Якщо ви знаєте, допоможіть, будь ласка, напишіть, хто написав цю чудову пісню «Десять москалів». Там як у вірші у Агати Крісті «Десять негритят», вони зменшуються до нуля, то тут також. Я думаю, що також, можливо, кадровий військовий, хоча… Напишіть, будь ласка, якщо знаєте автора, це єдиний автор, кого я не знаю, щоби не залишився в невіддані.

І іще раз нагадаю, що всі пісні я зібрав в окремий плей-лист і завантажив на сервіс, на який дав посилання в описі під відео, щоб ви могли скачати, закинуть собі на плеєр і слухати. Всі пісні, в принципі, ви можете знайти і в інтернеті, я включаю невеликі шматочки, щоби між розпиванням чаю, між чаюванням, між піалами, між проливами знайомитися з цими чудовими композиціями народної війни. А про отримання задоволення в будь яких обставинах можу продовжити, що розраджуючи так свою нервову систему ми навпаки допомагаємо Україні.

«Русский военный корабль, иди…» від гурту «SAGE»

Не можу не згадати, хоча я за культуру і довелось, чесно признаюся, в перші дні війни також перейти на обсценну лексику, те що геніально, стало гаслом не тільки українського народу, а увесь світ просто те, що якби належало з самого початку ісконно, скажімо так, російському цьому народу, це посилання на... стало зброєю проти них самих, тобто їхня зброя зараз працює проти них, їх увесь світ посилає вслід за російським воєнним кораблем. І цьому присвячено було декілька пісень. Першу, я хочу ліричну версію, дуже такий проникливий, дуже такий щемливий кліп відзнятий. Авторка слів Олександра Смілянська і у виконанні гурту «SAGE», це «Русский военный корабль, иди…»

«Рускій воєнний корабль пішов би ти …» від «BOTASHE»

Ну і те, що, мабуть що будуть співати і під гітари у виконанні «BOTASHE», але така вже більш бадьора, більш життєствердна позиція і виконання.

«Не плач мала» від Darvin Tremor

Не менш щемлива також композиція від Darvin Tremor – це «Не плач мала»

«Арта» від гурту «Пирятин»

Наступна композиція не нова, вона давно вже підтримує наших вояків на Донбасі. Це гурт «Пирятин» і, скажімо так, дуже поважаю цього чувака, Іван Семесюк, композиція «Арта».

«В мене немає дому» від «Один в каное»

На жаль, така пісня як одна з пісень гурту «Один в каное» стала гімном всіх біженців – це наші матері, наші діти, які зараз в більш безпечних місцях, багато в інших країнах, хтось взагалі лишився без домівки. От у нас навіть зараз вдома живуть шестеро людей з сусіднього села. В тому селі багато людей залишилось також без домівок, домівки розбомблені. Взагалі, Один в каное – лірична така група, щемливі і вокал і сам настрій пісень зазвичай, то тут ще й під кліп, ця пісня, яка була і раніше, набула іншого змісту і стала гімном всіх переселенців, всіх біженців, всіх, хто постраждав від цієї війни. «В мене немає дому» від «Один в каное».

«Я – Україна» від NK.

Так, я, звісно ж, не дуже цікавлюсь попсою, більш популярною культурою, але мама попросила згадати цю пісню. Пісня від NK. Мама, виконую, будь ласка.

Сподіваюсь, я хороший син.

«Ти живий» від гурту «Tember Blanche»

Продовжу тим, вірніше буду завершувати. Хочу згадати молодий колектив, який став популярний взимку, дуже стрімко з’явився. Я його ще до того, як вони познайомились і зробили калабу з «Калушем» помітив на YouTube Music і виділив там дуже класний альбом - це гурт «Tember Blanche» і вони також випустили пісню, присвячену подіям війни – це «Ти живий». Послухайте, теж дуже класно.

«Стефанія» від гурту «Калуш»

Згадалось за «Калуш», звісно ж ця пісня була під Євробачення і під ті події Євробачення – це «Стефанія». Мені більше подобається ремікс, і чому я згадую про цю пісню, тому що вона у багатьох ТікТоках наших славних воїнів, або у багатьох коротких кліпах, які про цю тему: коли ми гатимо вороженьків.

«Україно» від гурту «СКАЙ»

Добре, хочу завершувати, буду завершувати, вже й так список дуже великий, буде і є, що послухати, буду продовжувати. А завершити хочу піснею, не цієї війни, але для мене це завжди була пісня – другий гімн України. Пісня, перший виконавець якої був Тарас Петриненко, але у виконанні, у рок-виконанні гурту «СКАЙ» - це щось неймовірне. Завжди закипала кров, коли дивишся і цей кліп, і коли співаєш цю пісню, або під гітару з друзями, або підспівуєш гурту «СКАЙ». Давайте я її також трішки включу у цей список

Добре, друзі, сподіваюсь, не розтягнув і, сподіваюсь, розрадив цей чудовий суботній ранок.


 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.