ПОСУД ДЛЯ ЧАЮВАННЯ в Києві, Україні

ПОСУД ДЛЯ ЧАЮВАННЯ в Києві, Україні

Можете не повірити, але тільки з правильним чайним посудом ви можете в повній мірі насолодитись справжнім китайським чаєм преміум-категорії. Це не тільки естетика, це смак який не можливо передати іншим більш ординарним способом. 
В нашому каталозі: чайники, заварники та комплекти для чайної церемонії з ісінської глини, з фарфору, керамікі, високоякісного скла. І, звісно ж, тіпоти - три в одному (заварник, ситечко, чахай), а також багато іншої високоякісної чайної продукції.


 «Біла крига». Ґайвань порцелянова (130 мл)
210 грн.
На складі
Якісний чайний аксесуар для заварювання чаю. "Біла крига" - це недорога, бюджетна ґайвань. Але, при тому вона виконана досить вміло. Білосніжна порцеляна. Об'єм 130 мл з яких робоч..
 «Блакитний Лотос». Ґайвань порцелянова (180 мл)
620 грн.
На складі
Об'єм 180 мл. Оптимальний для чаювання в компанії друзів. Характерний, впізнаваний візерунок. Естетика і практичність.А ще - це інший рівень уваги до чаю.Інший, вищий рівень в..
 «Яшма», ґайвань біла порцелянова (120 мл)
630 грн.
На складі
Най-най-най-традиційніша форма. Біла ґайвань: блюдце, чаша, кришка.Саме ця ґайвань - «Біла Яшма» - поєднує в собі дзенську простоту, невибагливість з загадковістю. Плюс - це д..
«Гора». Чахай скляний Samadoyo CP-14 (400 мл)
380 грн.
На складі
Об'єм в 400 мл - саме те, що потрібно для компанії чаєманів.Трапецієподібна форма, форма гори. у Samadoyo знають ціну якості і відмінному дизайну.Естетика, ергономічнічність т..
«Совеня». Чахай скляний двостінний (180 мл)
180 грн.
На складі
Візьмете до рук і одразу ж захочете придбати цей чахай. Він дійсно нагадує маленьке совенятко. Тримати в руках - приємно. Ба, навіть, споглядати - задоволення.Чахай (зливник) - це ..
Колба скляна для заварювання чаю, 200 мл
280 грн.
На складі
Хочете заварювати чай швидко, просто, правильно і естетично? Чайна колба - це стильний і зручний аксесуар. І недорогий, як для девайсу, що підносить на якісно вищий рівень ваші чаю..
Комплект піал порцелянових, 40мл (2 шт)
120 грн.
На складі
Це ідеальні пристосування для чаюваннь в східному стилі.Можна взяти дві, можна 6-ть, можна 10-ть штук. Зайвими не будуть. А враховуючи ціну, це зможе дозволити собі кожен.Іще одна ..
Піала скляна двостінна, 50мл (2 штуки)
100 грн.
На складі
Вже відома багатьом піала.Скляна, двостінна.Ідеальна як для дому, так і для подачі в ресторанах та кафе, де подають чай правильно.Так, саме та - витончена, комфортна, естетична.Зав..
Тіпот (чайник-заварник) Kamjove TP-757, 700 мл
575 грн.
На складі
Ізіпот (тіпот) - найзручніший пристрій для правильного заварювання гарного китайського чаю.Коли немає часу на церемонії. Все як в церемонії (заварювання проливом). Тільки все в 10 ..
Тіпот (чайник-заварник) Kamjove TP-833, 600 мл
680 грн.
На складі
В таких чайних ґаджетах об'єднуються одразу декілька важливих параметрів для заварювання гарного чаю: якість і правильність заварювання (проливом), швидкість, надійність. І, насамп..
Тіпот (чайник-заварник) Kamjove TP-853 (з носиком), 600 мл
710 грн.
Очікуємо поставку
Цю модель тіподів KAMJOVE  поважають за "брутальний", в кращому розумінні, вигляд. В дизайні "853-го" є щось від рок-н-ролу. Ергономічна збалансована форма чаші, специфіч..
Чайне ситечко (металеве) з підставкою, Ø33-63 мм
155 грн.
На складі
Один з найбільш необхідних аксесуарів для чайної церемонії. З ситечком процес чаювання буде більш комфортним. Допоможе відділити мілку фракцію та крихітки чаїнок і отримати чистий ..
Показано з 1 по 12 із 25 (всього 3 сторінок)

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитись з вибором, напишіть нам на пошту

 Поставити питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористуйтеся пошуком по каталогу

Колекційні та

НА ПОДАРУНОК

Найцінніші та найунікальніші чаї та комплекти з нашої колекції. 

Глянути новинки

Останні

КАТАЛОГ

Чай та посуд для чайної церемонії