ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ в Києві, Україні

ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ в Києві, Україні

Чайна традиція не стоїть на місці. Виробництво зеленого чаю поширилось не тільки в Китаї. Зелені чаї виробляють і в Японії, і на Тайвані, в Індії, Таїланді та навіть у В'єтнамі. В нашому каталозі представлені легенди серед зелених чаїв Китаю (Лун Цзин, Тай Пін Хоу Куй, Бі Ло Чунь), а також японський зелений чай Матча. Окремою категорією йдуть жасминові чаї. Повірте, так буде правильно. :) Вибирайте!


Гіркий чай Кудін («Гірка трава»), в подарунковому пакуванні, 125 гр
320 грн.
На складі
Парадокс. Чи не 98% зі всіх, хто вперше спробував цей напій - зарікаються більше його заварювати, а пити - і поготів.Але якимось дивовижним чином, спробувавши вдруге, втретє, вдеся..
Дунтін Бі Ло Чунь («Смарагдові завитки весни»), в подарунковому пакованні, 125 гр
570 грн.
На складі
Яскравий, жовто-зеленкуватий,.. ні, стоп! Все ж, - смарагдовий відлив сухої заварки з завитків-спіральок. Не менш заворожливий смарагдовий колір готового настою.  Вбивчо-арома..
Зв'язаний чай «Жасминова квітка в лілеї»
25 грн.
На складі
Це оригінальний чай. В кульку загорнуто асорті з квітів. При заварюванні чай розкривається в композицію, розпускаючи квітки жасмину. Жасмин проростає огорнутим квітами лілеї та пуч..
Люань Гуапянь  («Гарбузове насіння з повіту Люань»), в подарунковій упаковці, 65 гр
495 грн.
На складі
Свіжий чайний лист для цього чаю нагадує гарбузове зернятко, а розсип листків - гарбузове насіння. Тому і назва така :) Не озираючись на таке ординарне іменне позначення, сміливо в..
Молі Лун Чжу  («Жасминова перлина дракона»), в подарунковому пакованні, 125 гр
590 грн.
На складі
Розкішний подарунок. В цій елегантній баночці самий відомий і улюблений жасминовий чай. Чаїнки ретельно загортають в форму пругких кульок-перлин. До речі, - доволі трудомісткий про..
Молі Хуа Люй Ча («Зелений чай з пелюстками жасмину»), в подарунковому пакованні, 125 гр
570 грн.
На складі
Вишуканий зелений чай гармонійно доповнений квітками жасмина. Ароматом можна насолоджуватись ще задовго до заварювання. Відкривати баночку і вдихати. Колір настою - прозорий, світл..
Сі Ху Лун Цзин («Джерело Дракона з озеру Сіху»), в упаковці 100 гр
580 грн.
На складі
Лун Цзин - зелений чай номер один в Китаї. Його дарували, його споживали, ним захоплювались. В давнину про Лун Цзин говорили, що це "завжди добрий чай. Як добрий друг в дорозі". Це..
Сіньян МаоЦзянь («Сіньянські ворсисті леза»), в подарунковому пакованні, 125 гр
580 грн.
На складі
Донедавна цей зелений чай був дещо недооціненим. Але, не минуло й пари років, як за своєю популярністю СМ (Сіньян Маоцзянь або "Ворсисті голки") зрівнявся з ДТБЛЧ (Дунтін Білочунь ..
Тайпін Хоу Куй («Ватажок мавп з Тайпіну») в подарунковій упаковці, 100 гр
780 грн.
На складі
Вразити. В саме серце. Саме так. Таким подарунком неможливо не вразити. Не дарма ж, цей чай належить до групи "лезових" (як лезо меча Цзянь) зелених чаїв. Довжелезні пагони зеленог..
Хуаншань Мао Фен («Ворсисті піки Жовтих гір»), в подарунковій упаковці, 65 гр
495 грн.
На складі
Родом з чайних садів в горах Хуаншань, чай «Мао Фен» огорнутий зворушливими легендами про кохання. Смак, колір та аромат - як і легенди, - надлегкі та зворушливі. Може здатись, що ..
Тайпін Хоу Куй («Ватажок мавп з Тайпіну»), 50 гр
260 грн.
На складі
Унікальний китайський зелений чай з довгим пласким листком у формі леза. Відноситься до 10 самих знаменитих чаїв Китаю. І дійсно, якщо ви пили Тайпін Хоукуй - ви назавжди запам'ята..
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитись з вибором, напишіть нам на пошту

 Поставити питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористуйтеся пошуком по каталогу

Колекційні та

НА ПОДАРУНОК

Найцінніші та найунікальніші чаї та комплекти з нашої колекції. 

Глянути новинки

Останні

КАТАЛОГ

Чай та посуд для чайної церемонії