Тайпін Хоу Куй («Ватажок мавп з Тайпіну») в подарунковій упаковці, 100 гр

Тайпін Хоу Куй («Ватажок мавп з Тайпіну») в подарунковій упаковці, 100 гр
На складі
Відравка Новою Поштою
Китай Виробник: Китай
ВІДПРАВЛЮ В ДЕНЬ ЗАМОВЛЕННЯ

Пн.-Пт. до 18:00, Сб. до 13:00, Нд. - вихідний

Зручні варіанти оплати

На карту Приват або Моно

Перевірив і тому...
Особисто гарантую якість!
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

(від 2000грн при оплаті на карту банка)

24/7
"Почую кожного" ©Андрій Мамай
1 050 грн.

Опис Тайпін Хоу Куй («Ватажок мавп з Тайпіну») в подарунковій упаковці, 100 гр

Вразити. В саме серце. Саме так. Таким подарунком неможливо не вразити. Не дарма ж, цей чай належить до групи "лезових" (як лезо меча Цзянь) зелених чаїв. Довжелезні пагони зеленого плаского листя. "Ватажок" сильно виокремлюється навіть серед своїх зелених братів. Він вразить, потім оповиє і, обов'язково, запам'ятається. Подаруйте! Боссу, другу, подрузі, колезі, собі. І спостерігайте.ВИРОБНИЦТВО «ТАЙПІН ХОУ КУЙ»

Якщо пуери пресують в млинці, то у ТПХК під прес лягає кожна окрема чаїнка. Але про все по черзі.
Взагалі, виробництво Тайпін Хоукуй - справжнє мистецтво. Цей красень народжується на плантаціях чайних селищ повіту Тайпін (провінція Аньхой). Виростає на особливих видах чайних кущів, котрі вирізняються більш крупним розміром листочків.
Збирається лише один раз на рік - весною (в сезон "Хлібних Дощів", з кінця березня до середини квітня). Це відбірна сировина. Кропітливі руки збиральників та сортувальників забирають тільки верхню бруньку і два верхніх крупних листочки за нею. Так-так, не один листочок, як видається коли ми розглядуємо суху чаїнку, а три. Це стає зрозуміло вже при заварюванні. Вони розпускаються. А в смаку проявляються м'якістю бруньки та соковистістю двої листочків.
Обробка цього зеленого чаю дуже трудоємка, складна, потребує майстерності і досвіду та складається з 4-х етапів:
 1. "Вбивство" (фіксація) зелені (Ша Цин). Цей етап характерний для всіх зелених чаїв. Коли зібраний урожай, порція за порцією "прожарюється" в спеціальних казанах з пласким дном, з гладеньким та чистими стінками. 75-100 грамів свіжого листя розкладують по прогрітому казану і кожну порцію перемішують пальцями протягом 3-4 хвилин. Але саме для ТПХК важливо отримати характерну форму чаю: чаїнки-леза мають бути цілісними, брунька і листочки мають з'єднатись в одне ціле і, врешті, листочки мають вже на цьому етапі стати доволі розпластаними.
 2. Перше грубе просушування. Остужування (Мао Хун). Відшацинені листочки прибирають з казана і перекладують на бамбукові піддони, для остужування. Листочки майстерно розкладуються по піддону і вручну випрямляються прохлопуванням та притисканням. Щоби вони лежали пласкими та розпластаними. Так, чаїнки проходять 4 стадії остужування - 100-90-80-70 градусів. Це зміцнює чаїнки і прибирає зайву вологу, Формує потрібний зовнішній вигляд.
 3.  Повноцінне просушування (Цзу Хун). На цьому етапі під листочки підкладується тканина і здійснюється остаточна формовка при температурі 70 градусів.
 4. Додаткова сушка (Фу Бей). Останній етап або "розпалювання старого вогню" проводиться вже з 2 кг відцзухуненої сировини. Вже майже готовий чай злегка ворушать при температурі 60 градусів.
Увесь процес обробки займає 4-5 годин, а виробництво чаю - один день. Тобто, листочки зібрані зранку з куща стають чаєм Тайпін Хоукуй вже до вечора цього ж дня. Магія.

На виході ми отримуємо довгу, абсолютно пласку зелену чаїнку. І тільки при заварюванні ви побачите, що насправді це сплющені разом брунька і два листочки біля неї. Чудо-чай.

АЛЕ. Це ще не все. Саме Тайпін Хоукуй дуже важливо правильно упакувати та забезбечити бережливе зберігання. Саме тому ми вибрали постачальника, що вкладує окрему порцію ще теплого чаю в окрему фірмову бляшану баночку, щільно закриту і запаяну. Інший варіант - Тайпін Хоукуй на вагу (25 грам). Це ми розфасували його для вас.
 ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАВАРИТИ «ТАЙПІН ХОУ КУЙ»

У цього зеленого чаю є декілька способів заварювання. І у кожного споособу свої прихильники. Тайпін Хоу Куй можна пити як гарячим, так і теплим, так і прохолодним.

Ці пласкі листки можна заварювати як настоюванням, так і проливом. Але мені більше подобається - ПРОЛИВОМ.
ЗАВАРЮВАННЯ ПРОЛИВОМ.
 1. Підійде висока колба або скляний високий двостінний стакан. 
 2. Вода: очищена, м'яка.
 1. Обдаємо посуд кип'ятком, щоби прогріти
 2. Кладемо в прогрітий посуд приблизно 7 грамів сухих чаїнок. Насолоджуємось знайомством з першим ароматом. Це м'який аромат орхідеї.
 3. Заливаємо водою 80-90 градусів. Щоб досягнути такої температури, просто відкрийте кришку чайника або термоса і почекайте 4-5 хвилин.
 4. Перший пролив зливайте одразу. Він не використовується. Перший пролив використовується для того, щоби промити та прогріти лист, розкрити його аромат.
 5. Наступні проливи мають бути з експозицією (витримкою-настоюванням) не більше аніж 30-40 секунд. Хоча, вам, можливо, подобається більш характерна терпкість смаку.
 6. Витримує 7-9 проливів. На перших проливах Тайпін Хоукуй дає виразний аромат, в другій частині проливів - характерний смак, останні проливи - свіжість та прихований аромат

П.С. Питання... Чи потрібно щу нагадувати, що чаї такого рівня ми п'ємо без цукру, без лимону? Окей. Не повтрорюю. :)


ЯК ПРАВИЛЬНО ЗБЕРІГАТИ «ТАЙПІН ХОУ КУЙ»
До питаннь зберігання зеленого чаю Тайпін Хоукуй потрібно поставитись доволі серйозно. Саме тому, ми («ЧаЇнка») вибрали постачальника, котрий одразу ж упаковує найкращі 65 грамів ТПХК в професійну бляшану фірмову баночку. Окрім того що це забезпечить трепітливе зберігання, чай в такому пакованні стане вишуканим подарунком. 
Обережно з чаїнками-лезами. Не пошкодьте них. Будьте з ними ЛАГІДНИМИ. Заварюйте цілими. Будь ласка. ????  
Та, чесно кажучи, навряд чи Тайпін Хоукуй зможе залежатись, якщо ви відкрили і спробували. Спокуса надто сильна. Цей чай хочеться пити і пити. Відкривати і смакувати. 
Тому, ми також пропонуємо Тайпін Хоукуй на вагу. По 25 грамів в упаковці. Для знайомства.
В цьому випадку правила стандартні. Уникайте постійних прямих сонячних променів при зберіганні. Не допускайте зберігання поруч з продуктами чи спеціями з різким ароматом. І смакуйте.
Отже, як зберігати зелений чай Тайпін Хоукуй?
ЛАГІДНО!
;)


ДЕ В УКРАЇНІ КУПИТИ зелений чай «ТАЙПІН ХОУ КУЙ»

Насправді, знайти і купити не за "космічну" ціну, а за притомні гроші, зелений чай Тайпін Хоукуй в Україні - доволі непросте завдання. Принаймні, так було раніше. А щоби при цьому ще й не "попадати" з якістю.. Скажу, що сам доволі довго мандрував від постачальника до постачальника, від магазинів до чайних, доки не знайшов накращі взірці. 
А сьогодні ви можете придбати якісний зелений чай ТАЙПІН ХОУКУЙ від інтернет-магазину ""ЧаЇнкА" або на наших точках продажу мережі чайних острівків "ЧаЇнка".


ДА ПРЕБУДЕ З ВАМИ ЧАЙ. ЯКІСНИЙ ЧАЙ  


Згадка про зелений чай ТАЙПІН ХОУКУЙ у відео "Чаї для літа" та "Чайна церемонія під час війни"


#ЧайТижня #ТайпінХоукуй #Чаїнка #ЛагіднаЧаїнізація #АндрійМамай  

1 050 грн.

Теги: Ватажок мавп з Тайпіну, Тайпін Хоукуй, Тайпін Хоу Куй, Зелений чай, Главарь обезьян из Хоукена, Заваривание чая, Зелёный чай, Зелений чай, Заварювання чаю, Китай, Люй Ча, Провінція Аньхой, Виробництво чаю, Тай Пин Хоу Куй, Чай

Характеристики Тайпін Хоу Куй («Ватажок мавп з Тайпіну») в подарунковій упаковці, 100 гр

Інформація про товар
Вага 100.00г
1 050 грн.

Відгуки Тайпін Хоу Куй («Ватажок мавп з Тайпіну») в подарунковій упаковці, 100 гр

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитись з вибором, напишіть нам на пошту

 Поставити питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористуйтеся пошуком по каталогу

Колекційні та

НА ПОДАРУНОК

Найцінніші та найунікальніші чаї та комплекти з нашої колекції. 

Глянути новинки

Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.