Купити темний УЛУН в Києві, Україні

Купити темний УЛУН в Києві, Україні

Да Хун Пао («Великий червоний халат») в подарунковому пакованні, 65 гр
350 грн.
На складі
Нагородити цим неповторним смаком себе? Чи розділити чаювання з цікавими співрозмовниками? Або ж, подарувати нові смакові чайні враження другу, рідній людині чи колезі? В будь-яком..
Да Хун Пао, BASE* («Великий червоний халат», базова якість), 100 гр
240 грн.
На складі
Базова якість Да Хун Пао. Класний чай за свої гроші. Розкривається з другого, третього проливу. Заварюйте дуже гарячим кропом (90-95 градусів). В ароматі - осінній вечір біля вогню..
Да Хун Пао, HQ* («Великий червоний халат», вища якість), пробник 8 гр
35 грн.
На складі
В нашій чайній колекції два Да Хун Пао. Найвищої (SHQ*) та вищої якості (HQ*). Перед вами чай з позначкою HQ* - можливість отримати задоволення і насолоду від смаку легендарного ча..
Да Хун Пао, SHQ* («Великий червоний халат», найвища якість), 240 гр
960 грн.
На складі
Ще більше якісного Да Хун Пао. 240 грамів. 30 щедрих порцій. Чудовий подарунок. Надзвичайно правильний вибір для "побавити себе".Це чай - легенда. Чай - міф. Чай яким неможливо не ..
Да Хун Пао, SHQ*, 48 гр (6х8 гр)
270 грн.
На складі
А якщо захотілось спробувати або пригостити насправді якісним Да Хун Пао? Окей. Тримайте зручну, але, при тому, стильну упаковку: 6 порцій по 8 грамів. Це той же надякісний Ве..
Те Гуан Інь Тан Бей (сильної прожарки), в фасуванні 125 гр
210 грн.
На складі
Захотілось чогось новенького? Приємний і неповторний аромат і новий смак темного Те Гуан Інь допоможе відкрити чергову незвідану грань чайної культури. Це відомий вам свіжий Те Гуа..
Те Лохань (Залізний Архат)
470 грн.
На складі
Назва цього чаю - "Залізний Архат", одразу налаштовує на відчуття доволі чоловічого мужнього напою. Та, частенько, він полонить серця дівчат. Давайте розберемось.Те Лохань - Залізн..
Уі Жоу Ґуй («Кориця з гір Уі»), 48 гр
270 грн.
На складі
Цей преміальний китайський чай Жоу Ґуй розфасований в герметичні саше по 8 грамів, на одне чаювання. Це дозволяє по максимуму зберегти смак і аромат чаю до самого заварювання. 6 па..
Уі Жоу Ґуй («Кориця з гір Уі»), 8 гр
46 грн.
Очікуємо поставку
Цей чай зібраний зі скель неймовірно мальовничих берегів річки У І (гори УІ Шань, провінція Фузцянь). Це сильноферментований темний улун. Це видатний представник сім'ї стрімчакових..
Уі Шуй Сянь («Нарцис з гір Уі»), 240 гр
1 380 грн.
На складі
Якісний Шуй Сянь (а у нас - безкомпромісно якісний) при уважному заварюванні, розкривається в цілу симфонію запахів та смаків. По тихому аромату орхідеї прокочуються ноти диму, хво..
Уі Шуй Сянь («Нарцис з гір Уі»), 48 гр
270 грн.
На складі
Оптимальний пробний набір для подарунку та для власного смакування. 6 пакетиків темного улуну "Нарцис з гір УІ" або Шуй Сянь запаковані в зручну крсиву упаковку. Всього 48 грамів, ..
Уі Шуй Сянь («Нарцис з гір Уі»), 8 гр
46 грн.
На складі
Пробник. Для того - щоб спробувати. А по тому, вам обов'язково захочеться мати цей чай завжди в своїй бібліотеці.Наприклад Шуй Сянь 240 грамів - це якісний Шуй Сянь (а у нас - безк..
Показано з 1 по 12 із 14 (всього 2 сторінок)

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитись з вибором, напишіть нам на пошту

 Поставити питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористуйтеся пошуком по каталогу

Колекційні та

НА ПОДАРУНОК

Найцінніші та найунікальніші чаї та комплекти з нашої колекції. 

Глянути новинки

Останні

КАТАЛОГ

Чай та посуд для чайної церемонії