Чайні аксесуари

Чайні аксесуари

Рушничок чайний
160 грн.
На складі
Так. Рушничок! Потрібний аксесуар у чайному куточку. Навіть, якщо ви тільки розпочинаєте чайний шлях.Виготовлене зі спеціальної мікрофібри, що вбирає рідину швидку і якісно. Т..
Чабань  кругла (чайна дошка), кераміка/бамбук
1 450 грн.
На складі
Кругла чабань (чайна дошка) китайського виробництва. З білим керамічним піддоном. На відміну від Чабань "Дерево Життя", тут я вживаю слово чабань в жіночому роді, так як цей п..
Чайне ситечко (металеве) з підставкою, Ø33-63 мм
270 грн.
На складі
Один з найбільш необхідних аксесуарів для чайної церемонії. З ситечком процес чаювання буде більш комфортним. Допоможе відділити мілку фракцію та крихітки чаїнок і отримати чистий ..
Чайне ситечко (металеве) з підставкою, Ø40-70 мм
300 грн.
На складі
Один з найбільш необхідних аксесуарів для чайної церемонії. З ситечком процес чаювання буде більш комфортним. Допоможе відділити мілку фракцію та крихітки чаїнок і отримати чистий ..
Чайне ситечко (скляне) з підставкою
150 грн.
Очікуємо поставку
...і от ви вже чайна людина. Чабань (або, як мінімум, рушничок), ґайвань, піали і чахай (зливник). Чого не вистачає в цьому комплекті? Звісно ж, аксесуару, що стане між заварн..
Чахай скляний Samadoyo CP-14 (250 мл)
350 грн.
На складі
250 мл - оптимально дня чайних церемоній на дві-три персони, та для одного.Трапецієподібна форма, форма. у Samadoyo знають ціну якості і відмінному дизайну.Естетика, ергономіч..
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Аксесуари для чайної церемонії: вишуканість, функціональність та мистецтво

Чайні аксесуари відіграють важливу роль під час проведення чайної церемонії. Вони не тільки служать практичним інструментам, але і втілюють філософію, естетику та духовність чаювання. Ось деякі основні аксесуари:

Чайний рушничок. Невід'ємний атрибут китайського чайного церемоніалу. Використовується для витирання чаю, який може розлитися, або для витирання посуду для чаювання. Виготовлений, як правило, з натуральних матеріалів, цей аксесуар не просто практичний, але й елегантний.
Чабань (чайний килимок). Основне призначення – захищати поверхню столу від вологи та запобігти розливанню чаю. Чабань може бути виготовлений з різних матеріалів, включаючи бамбук, дерево, тканину та інше.
Ситечко. Один з найбільш популярних чайних аксесуарів, який допомагає відділити листки чаю від готового напою. Існує безліч форм та розмірів, включаючи металеві, бамбукові та силіконові.
Чайні пінцети. Цей інструмент допомагає керувати листками чаю, особливо коли їх потрібно додати або вилучити з чайника.
Термометр. Для деяких сортів чаю важливо дотримуватися певної температури води, щоб розкрити всі смакові якості. Термометр допоможе контролювати цей процес.
Таймер. Корисний аксесуар для контролю часу заварювання чаю.
Чайні ложечки. Допомагають дозувати правильну кількість чаю.
Чайні чаші та кулі. Кожен вид чаю вимагає особливого підходу до вибору посуду. Справжній шанувальник чаю може відчути різницю між чаюванням з порцелянової, глиняної чи скляної чаші. Кулі - невеликі ємності для дозування та подавання сирого чаю - допомагають виміряти ідеальну кількість листків для кожного заварювання.
Чайні дошки. Часто виготовлені з якісного дерева або бамбуку, дошки призначені для утримання посуду під час чаювання. Вони можуть мати спеціальні отвори або канавки для стоку зайвої води.
Чайні петельки. Ці маленькі аксесуари допомагають витягувати чайні пакетики з гарячої води, не обпікаючись.
Чайні підставки. Не тільки захищають ваш стіл від гарячих чашок, але й є стильним елементом декору чайного столу.
Чайні книги та журнали. Для тих, хто хоче поглибити свої знання у світі чаю, література може стати відмінним джерелом інформації та натхнення.

Кожен з цих аксесуарів для чаювання має свою роль у процесі приготування чаю та дозволяє майстру чаю контролювати кожний аспект церемонії. Вони також служать візуальним і тактильним аспектам, додаючи глибини та значущості досвіду чаювання.

У нашому інтернет-магазині "Чаїнка" представлений широкий асортимент аксесуарів для  чаювання, які не тільки зроблять процес чаювання комфортним, але й перетворять його на справжнє мистецтво. Відчуйте гармонію кожного моменту з правильно підібраними аксесуарами!

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитись з вибором, напишіть нам на пошту

 Поставити питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористуйтеся пошуком по каталогу

Колекційні та

НА ПОДАРУНОК

Найцінніші та найунікальніші чаї та комплекти з нашої колекції. 

Глянути новинки

Останні

КАТАЛОГ

Чай та посуд для чайної церемонії