Тайванський улун

Тайванський улун

Смак та особливості чаю Тайванський улун

Тайванський улун – це унікальний представник світу чаю, який поєднує в собі дивовижний букет смаків: від фруктових до квіткових, від медових до м'яких молочних відтінків. Особливість цього улуна полягає в умілому поєднанні традиційних методів ферментації з унікальним мікрокліматом Тайваню.

Ефект і корисні властивості

Тайванський улун не просто зачаровує своїм смаком. Він також стимулює мозок,оскільки теїн, що міститься в чаї, підтримує бадьорість та концентрацію. Поліфеноли в улуні сприяють нормалізації обмінних процесів. Антиоксиданти допомагають організму боротися з інфекціями та зберігають здоров'я шкіри.

Секрети заварювання Тайванського улуна

Для того, щоб розкрити всі грані смаку тайванського улуна, слід звертати увагу на такі нюанси: ідеальна температура для заварювання – 85-90°C;  оптимальний час заварювання для розкриття аромату і смаку улуна - 3-4 хвилини; 1-2 чайні ложки листя на чашку — золоте правило заварювання.

Тайванський улун – це дійсно особливий чай, що заслуговує на місце у вашій колекції. Він дасть можливість відчути всю глибину східних традицій чаювання. Якщо ви зацікавлені, купити Тайванський улун можна прямо в нашому магазині чаю Чаїнка!


Алішань, 160 г (20х8 г)
960 грн.
На складі
..
Да Юй Лін, 160 г (20х8 г)
1 360 грн.
На складі
..
Дун Дін Цін Юе, 160 г (20х8 г)
800 грн.
На складі
..
Дун Фан Мей Жень («Східна красуня»), 75 гр
780 грн.
На складі
Східна красуня, Шампанський Улун, Чайне шампанське. Такі назви і епітети у цього дійсно унікального тайваньського улуну з жіночим характером. Східна красуня - найнеординарніший пре..
Лішань, 160 г (20х8 г)
1 300 грн.
На складі
..
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитись з вибором, напишіть нам на пошту

 Поставити питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористуйтеся пошуком по каталогу

Колекційні та

НА ПОДАРУНОК

Найцінніші та найунікальніші чаї та комплекти з нашої колекції. 

Глянути новинки

Останні

КАТАЛОГ

Чай та посуд для чайної церемонії