Чай улун темний Те Гуан Інь в фасуванні 125 гр

Чай улун темний Те Гуан Інь в фасуванні 125 гр
На складі
Відравка Новою Поштою
Китай Виробник: Китай
ВІДПРАВЛЮ В ДЕНЬ ЗАМОВЛЕННЯ

Пн.-Пт. до 18:00, Сб. до 13:00, Нд. - вихідний

Зручні варіанти оплати

На карту Приват або Моно

Перевірив і тому...
Особисто гарантую якість!
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

(від 2000грн при оплаті на карту банка)

24/7
"Почую кожного" ©Андрій Мамай
370 грн.

Опис Чай улун темний Те Гуан Інь в фасуванні 125 гр

Захотілось чогось новенького? Приємний і неповторний аромат і новий смак темного Те Гуан Інь допоможе відкрити чергову незвідану грань чайної культури. Це відомий вам свіжий Те Гуан Інь, але спеціально обсмажений в глиняній печі. Зігріває зсередини, підвищує концентрацію уваги, трішки розслаблює, гармонізує і приводить до ладу думки. Якщо ви до нього готові... Готові?БУДЕМО ЗНАЙОМІ? 

Темний улун Те Гуан Інь Тан Бей («Чорний Те Гуан Інь» або «Те Гуан Інь сильного обсмаження»)

 

Світлі й темні улуни між собою відрізняються кардинально. Це різні чаї. І за смаком, і за виглядом. Світлі (слабкої ферментації) і темні (сильної ферментації та обсмаження).

А герой нашої уваги - найбільш вдало підкреслює цю різницю. Адже, мабуть, ви знайомі з зеленим Те Гуан Інь. Ну добре, якщо не знайомі, чекайте на зустріч з ним через пару випусків. 

Так от, наш герой - улун сильної прожарки (обсмаження) на деревному вугіллі (і це - правда). Це чай Те Гуан Інь, тільки обсмажений. Його смак кардинально відрізняється від зеленого Те Гуан Інь.

Якщо ви вже розсмакували темний Те Гуан Інь або хочете відкрити нові грані чайних смаків вашим близьким, знайомим, колегам, цей чай - ваш вибір. Вперед! :)


ПАСПОРТ ЧАЮ

Назва чаю: Те Гуан Інь Тан Бей (炭焙«Смажений Те Гуан Інь» або «Те Гуан Інь сильної прожарки»)

Вид чаю: темний улун

Виробництво: весна 2019

Місце виробництва: провінція Фуцзянь, Китай

Кількість чаю для заварювання: 5-7 грамів (один пролив)

Коректна температура води для заварювання: 80-90 градусів

Експозиція (час заварювання, витримка одного проливу): 10-30 секунд

Оптимальний посуд для заварювання: тіпот, гайвань

Кількість проливів: до 6 проливів без втрати смаку

Зберігання: в герметичному пакованні

 

ЯК НАРОДЖУЄТЬСЯ «ТЕ ГУАН ІНЬ ТАН БЕЙ»

 

Народження цього чаю починається з такого ж технологічного ланцюжка як і для "класичного" зеленого Те Гуан Інь. 

У високогірних чайних селах повіту Аньсі з чайних кущів збирають великі листи. Так, для "зкручених" улунів, на відміну від білих і зелених чаїв, за сировину беруть зрілі, крупні, м'ясисті листи. Навіть не листи, а цілі стеблини - гілка з 2-3 листами.

Далі йде класичний процес виробництва відомомго легендарного зеленого Те Гуан Інь. Про цей процес розповім, коли буду говорити про цей чай. На цей раз - пропустимо даний блок. 

Для виготовлення Тан Бей зазвичай використовуєтья найкраща сировина, тому як, чесно кажучи, возні з виробництвом вистачає для того, щоби використовувати тільки якісне. А майстер виробництва має володіти неабияким досвідом.

Так от. У нас є сирець - зкручені у вузлики чаїнки. Для отримання Те Гун Інь Тан Бей беруть ці готові зелені чаїнки (після просушування в шафі) і просмажують їх на дровах в спеціальних печах, де підтримується температура 50-60 градусів протягом 5-12 годин. Це останній етап виробництва за який чай змінює свій колір зі звичного для всіх чайних людей яскравого зеленого на... темний. Навіть, таємничо-чорний. 

Змінюється не тільки колір. Змінюється все: смак, колір настою, аромат, післясмак та стан від "проТанбеєної " тегешечки ????
Але, щоб отримати якісний чай, чайний майстер має постійно підтримувати температурний режим і слідкувати за процесом. 

Завдяки цій технології чай придатний для тривалого зберігання і витримування.

 

НАЗВА, ІСТОРІЯ, ЛЕГЕНДА, ФАКТИ про «ТЕ ГУАН ІНЬ ТАН БЕЙ»

 

Цитата (читати театрально, голосом ботана або з вельми вумною мармизою, з ще більшими акцентами зарозумілості на виділених словах):

 

" Это очень редкий вид улунского чая, производится в ограниченном количестве в одной единственной и очень не большой горной деревне. Жители этой деревни из поколения в поколение передают секрет производства черного Те Гуанинь. Даже до внутреннего рынка Китая Черный Тегуаньинь не доходит, так как его «с пылу с жару» прямо с печей, где его обжаривают, закупают ценители. Поэтому, считается элитным и редким даже в самом Китае."

 

Ух-ти. Це ж треба написати таку нісенітницю. Ще б мавпенят в халатиках, промивання в молоці чи закопування чаю в землю згадали.
Так, це класний чай. Можна сказати, у чомусь - унікальний. Його обов'язково потрібно покуштувати. Так, у про-танбеєного Те Гуан Інь є загін своїх шанувальників, котрі надають йому перевагу і люблять його більше, ніж Да Хун Пао чи Ґаба-улун.
Легенда цього темного улуну розпочинається з легенд про класичний зелений Те Гуан Інь. Але ж, ми домовились, що про рідню ми говоримо у відповідній темі.

Назва зрозуміла. Додаток Тан Бей (炭焙) - просмажений на деревному вугіллі. Все зрозуміло.

 

 

 

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ темний улун «ТЕ ГУАН ІНЬ ТАН БЕЙ»

 

Тому що, ви його ще не звідували. Якщо ви вже "чайна людина" і вам полюбляєте ДХП чи GABA, вугільний ТГІ буде для вас цікавим досвідом. Можливо, стане улюбленцем.
Виробники стверджують, що ТГІ ДБ сприяє схудненню, м'яко виводить токсини з організму, насичує тіло корисними мікроелементами. Власне, як і будь-який якісний чай. Дан Бей - не виключення.

Ще одна причина - ціна на цей чай у нашому магазині. Це якісний преміальний чай за, повірте, смішну ціну. Той випадок, коли чай (поки що) є недооціненим серед шанувальників традиційного чаювання з китайськими чаями.

Коли надворі холод, коли емоціний дефіцит, коли брак ідей, упадок сил - пролийте Те Гуан Інь Тан Бей. Зігріє і приголубить. Це надзвичайно смачний, цікавий чай.

 

 

АРОМАТ, СМАК, ПІСЛЯСМАК ТА ДІЯ «ТЕ ГУАН ІНЬ ТАН БЕЙ»

 

Вигляд. В сухому вигляді вугільний улун - це середнього розміру чорні вузлики сферичної зкрутки. Схожі на голови комах. Блищать. :) 

Колір настою має глибокий бурштиновий колір. Може нагадати колір витриманих коньяків.

Аромат. Аромат теплого хлібця з прянощами і кавовими, вершковими та ягідними нотками. Відчутно - дим з карамеллю. Якщо ви, як і я, любите нюхати піалу після чаю, - рекомендую не зраджувати цієї традиції саме з цим чаєм. :)

Смак та післясмак. Букет готового чаю складний, змінюється від проливу до проливу. Часто зустрічаю, що саме за такий специфічний, дещо грубуватий смак і дим в ароматі, поціновувачі охрестили цей чай "чоловічим". Я не схильний так думати. Для мене в цьому чайочку можна знайти і ніжність. Знаєте, таку "перчену" ніжність. І силу. Знаєте, таку теплу силу.
Післясмак запам'ятається. Протяжний, терпкуватий, без гостроти та легковажності ТГІ.

Чайний стан. Зваженість, зібраність, зконцентрованість, зфокусованість. Зігріє зсередини, впорядкує думки, посилить креативність, гармонізує емоції. Наповнює енергією і налаштовує на ясність.

 

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАВАРИТИ «ТЕ ГУАН ІНЬ ТАН БЕЙ»

 

Щоби за чайком Те Гуан Інь Тан Бей осягнути всю мудрість буття і гармонії світу... :) його потрібно заварювати правильно. 

А як правильно?

Правильно - проливами!

А як це проливами?
Пояснюю.

Вода - якісна. Посуд - спеціальний (гайвань або тіпот). Температура гарячої води - 90-100 градусів. 

Прогріли посуд. Засипали 6-7 грамів в гайвань чи тіпот.

Промили чай, 3 вдиха-видиха, злили першу заварку. В сторону. Вилити. Не пити.

Поїхали. 

Один пролив - одне швидке заварювання (залили кропом - недовго настояли - злили в чахай).
Експозиція - час витримування, настоювання.

Перші два проливи саме цього чаю будуть відносно світлими. А згодом, при наступних проливах, будуть давати насичений колір настою. Ставати густрішими. Досягнуть максимуму на четвертому-п'ятому проливі і на подальших проливах будуть світлішати. Смак якби йде від легкого до терпкуватого і в зворотньому напрямку.

Чайну експозицію вибирайте. 

370 грн.

Характеристики Чай улун темний Те Гуан Інь в фасуванні 125 гр

Інформація про товар
Вага 125.00г
370 грн.

Відгуки Чай улун темний Те Гуан Інь в фасуванні 125 гр

Радий, що сподобався чайок. Дійсно цікавий улун. Я вважаю, - недооцінений. Ціна - просто наддоступна. Смак - може позмагатись з Да Хун Пао

Чудовий чай. Подобається і мені, і друзям і колегам, яких пригощав. Дуже цікавий смак і аромат

Написати відгук

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитись з вибором, напишіть нам на пошту

 Поставити питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористуйтеся пошуком по каталогу

Колекційні та

НА ПОДАРУНОК

Найцінніші та найунікальніші чаї та комплекти з нашої колекції. 

Глянути новинки

Залишити відгук  ↓
 
2 відгуків
0 відповідей
2 оцінок
100% 2 позитивних
10  
Корисність відгуків
1 голосів
100% 1 позитивних
1