Китай

Китай

 «Біла крига». Ґайвань порцелянова (130 мл)
210 грн.
На складі
Якісний чайний аксесуар для заварювання чаю. "Біла крига" - це недорога, бюджетна ґайвань. Але, при тому вона виконана досить вміло. Білосніжна порцеляна. Об'єм 130 мл з яких робоч..
 «Блакитний Лотос». Ґайвань порцелянова (180 мл)
620 грн.
На складі
Об'єм 180 мл. Оптимальний для чаювання в компанії друзів. Характерний, впізнаваний візерунок. Естетика і практичність.А ще - це інший рівень уваги до чаю.Інший, вищий рівень в..
 «Яшма», ґайвань біла порцелянова (120 мл)
630 грн.
На складі
Най-най-най-традиційніша форма. Біла ґайвань: блюдце, чаша, кришка.Саме ця ґайвань - «Біла Яшма» - поєднує в собі дзенську простоту, невибагливість з загадковістю. Плюс - це д..
«Совеня». Чахай скляний двостінний (180 мл)
180 грн.
На складі
Візьмете до рук і одразу ж захочете придбати цей чахай. Він дійсно нагадує маленьке совенятко. Тримати в руках - приємно. Ба, навіть, споглядати - задоволення.Чахай (зливник) - це ..
Бай Хао Ін Чжень, 65 гр (в подарунковій упаковці)
550 грн.
На складі
Бай Хао Ін Чжень (або «Сріблясті голки з білим ворсом») - це той самий пра-пра-чай з котрого можна умовно розпочинати історію про чаї та чайну культуру. Саме Сріблясті Голки -..
Гіркий чай Кудін («Гірка трава»), в подарунковому пакуванні, 125 гр
320 грн.
На складі
Парадокс. Чи не 98% зі всіх, хто вперше спробував цей напій - зарікаються більше його заварювати, а пити - і поготів.Але якимось дивовижним чином, спробувавши вдруге, втретє, вдеся..
Да Хун Пао («Великий червоний халат») в подарунковому пакованні, 65 гр
350 грн.
На складі
Нагородити цим неповторним смаком себе? Чи розділити чаювання з цікавими співрозмовниками? Або ж, подарувати нові смакові чайні враження другу, рідній людині чи колезі? В будь-яком..
Да Хун Пао, BASE* («Великий червоний халат», базова якість), 100 гр
240 грн.
На складі
Базова якість Да Хун Пао. Класний чай за свої гроші. Розкривається з другого, третього проливу. Заварюйте дуже гарячим кропом (90-95 градусів). В ароматі - осінній вечір біля вогню..
Да Хун Пао, HQ* («Великий червоний халат», вища якість), пробник 8 гр
35 грн.
На складі
В нашій чайній колекції два Да Хун Пао. Найвищої (SHQ*) та вищої якості (HQ*). Перед вами чай з позначкою HQ* - можливість отримати задоволення і насолоду від смаку легендарного ча..
Да Хун Пао, SHQ* («Великий червоний халат», найвища якість), 240 гр
960 грн.
На складі
Ще більше якісного Да Хун Пао. 240 грамів. 30 щедрих порцій. Чудовий подарунок. Надзвичайно правильний вибір для "побавити себе".Це чай - легенда. Чай - міф. Чай яким неможливо не ..
Да Хун Пао, SHQ*, 48 гр (6х8 гр)
270 грн.
На складі
А якщо захотілось спробувати або пригостити насправді якісним Да Хун Пао? Окей. Тримайте зручну, але, при тому, стильну упаковку: 6 порцій по 8 грамів. Це той же надякісний Ве..
Показано з 1 по 12 із 114 (всього 10 сторінок)