Китай

Китай

Традиції чаювання в Китаї: ритуал, що єднає століття

Чай у серці китайської культури

Чай - не просто напій для Китаю, це символ культури, історії та традицій. Чаювання в Китаї має глибокі корені, які сягають тисячі років назад.

Гун Фу Ча: витончений ритуал чаювання

Цей ритуал не лише про вживання чаю, а й про медитацію, спостереження та насолоду моментом. Кожен елемент процесу має особливе значення: від температури води до порядку додавання листя чаю.

Чайні церемонії як відображення гармонії

В Китаї вважається, що чай допомагає долати внутрішній хаос і знаходити гармонію з природою. Церемонії чаювання відображають цей пошук рівноваги та гармонії.

Різноманітність китайських чаїв

Від зеленого до пуеру, від білого до оолонгу – кожен чай має свою унікальну історію і спосіб приготування. І кожен регіон Китаю може похизуватися своїми особливими сортами.

Традиції чаювання в Китаї – це подорож у світ гармонії, культури і традицій. Вибравши китайський чай у нашому магазині, ви зможете відчути всю глибину цього давнього ритуалу та долучитися до незліченних поколінь шанувальників цього благородного напою.


 «Біла крига». Ґайвань порцелянова (130 мл)
290 грн.
На складі
Якісний чайний аксесуар для заварювання чаю. "Біла крига" - це недорога, бюджетна ґайвань. Але, при тому вона виконана досить вміло. Білосніжна порцеляна. Об'єм 130 мл з яких робоч..
 «Блакитний Лотос». Ґайвань порцелянова (180 мл)
650 грн.
На складі
Об'єм 180 мл. Оптимальний для чаювання в компанії друзів. Характерний, впізнаваний візерунок. Естетика і практичність.А ще - це інший рівень уваги до чаю.Інший, вищий рівень в..
 «Яшма», ґайвань біла порцелянова (120 мл)
930 грн.
На складі
Най-най-най-традиційніша форма. Біла ґайвань: блюдце, чаша, кришка.Саме ця ґайвань - «Біла Яшма» - поєднує в собі дзенську простоту, невибагливість з загадковістю. Плюс - це д..
«Совеня». Чахай скляний двостінний (180 мл)
230 грн.
На складі
Візьмете до рук і одразу ж захочете придбати цей чахай. Він дійсно нагадує маленьке совенятко. Тримати в руках - приємно. Ба, навіть, споглядати - задоволення.Чахай (зливник) - це ..
Гіркий чай Кудін («Гірка трава»), в подарунковому пакуванні, 125 гр
410 грн.
На складі
Парадокс. Чи не 98% зі всіх, хто вперше спробував цей напій - зарікаються більше його заварювати, а пити - і поготів.Але якимось дивовижним чином, спробувавши вдруге, втретє, вдеся..
Да Хун Пао, BASE* («Великий червоний халат», базова якість), 100 гр
240 грн.
На складі
Базова якість Да Хун Пао. Класний чай за свої гроші. Розкривається з другого, третього проливу. Заварюйте дуже гарячим кропом (90-95 градусів). В ароматі - осінній вечір біля вогню..
Да Хун Пао, SHQ*, 48 гр (6х8 гр)
420 грн.
На складі
А якщо захотілось спробувати або пригостити насправді якісним Да Хун Пао? Окей. Тримайте зручну, але, при тому, стильну упаковку: 6 порцій по 8 грамів. Це той же надякісний Ве..
Дунтін Бі Ло Чунь («Смарагдові завитки весни»), в подарунковому пакованні, 125 гр
770 грн.
На складі
Яскравий, жовто-зеленкуватий,.. ні, стоп! Все ж, - смарагдовий відлив сухої заварки з завитків-спіральок. Не менш заворожливий смарагдовий колір готового настою.  Вбивчо-арома..
Женьшень Улун, фасування 150 гр
950 грн.
На складі
Піддати енергії, бадьорості, живості? Зняти втому від перенапруження, зайвої емоційності, зхвильованості? Окей. Вам потрібен Женьшеневий улун. Цей чай унікальний своїми цілющими вл..
Зв'язаний чай «Жасминова квітка в лілеї»
35 грн.
На складі
Це оригінальний чай. В кульку загорнуто асорті з квітів. При заварюванні чай розкривається в композицію, розпускаючи квітки жасмину. Жасмин проростає огорнутим квітами лілеї та пуч..
Кімун / Ціхун BASE* в подарунковому пакованні, 125 гр
425 грн.
На складі
Сильний, духм'яний, стійкий, димчастий. З натяком на смак і аромат сливи і сосни. Кімун входить до 10 найвідоміших чаїв Китаю. Тому, недарма його називають "Імператором китайських ..
Показано з 1 по 12 із 88 (всього 8 сторінок)