ЧАЙ під обстрілами. Моя мрія. І чому не було нових випусків


  • 01 червня 2022 17:58:20
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1074
  • 0

[ЧАЙ і ВІЙНА 01] ЧАЙ під обстрілами. 
Моя мрія. І чому не було нових випусків [Андрій Мамай]

 

Чому давно не було випусків?

Вітаю. Вирішив вийти з тим, щоб пояснити, чому так довго не було випусків. Це… О, гримить… Ну мабуть, що ви розумієте, чому зараз вийшов. Але чому раніше не виходив, поясню.

Сьогодні вже 16 день восьмирічної війни, яка продовжується століттями: України з росією, росії з Україною. І у мене, як у всіх, у всіх нормальних українців, нормальних людей була мрія і є мрія… Побачим, чи здійсниться… І хотів з вами поділитися і почати знову далі спілкуватися з вами таким чином.

Отже, спочатку про чайну. І чому вже шість місяців, майже шість місяців, від мене (хоча й не на таку велику долю підписників, майже половина з яких є моїми друзями, або ми знайомі особисто) чому не було відео?

Я втілював в життя свою мрію. Окрім того, що до того у мене був і є інтернет-магазин, інтернет-майданчик для продажу правильного класного китайського чаю, яким я надихався все своє життя і вирішив зробити це своїм одним захопленням, а потім зрештою і бізнесом.

Ось сьогодні і хотів би розкрити карти в такий час. Три місяці я був залучений, був поглинутий тим, що вкладував і вкладувався в створення, окрім інтернет простору і такої інтернет бульбашки, частинкою якої був цей блог, то я вкладувався в те, щоб створити чайний простір вживу, в офф-лайн. Там, де б могли, для початку, приходити свої, свої своїх. А далі дуже багато було проектів, дуже багато було планів.
Зрештою поділюся. От. Це в передмісті Києва. Знайшлося приміщення, зійшлися люди, час, місце, енергія. І я почав вкладувати всі свої кошти, всі свої сили… і тому був залучений туди. І думаю, що я десь збоку на відео на цьому розміщу процес, як все це відбувалося: спочатку з таких зелених стін, цеглинка за цеглинкою, тому що, ну скажімо так, сьогодні буду з одного зістрибувати на інше і, можливо плутатись в словах, але зрозумійте правильно: сьогодні без монтажу. Немає особливого часу, щоб прописувати сценарій, вибудовувати якусь картинку, говорю, як є.

Моя мрія

Так от. Давайте познайомимось ближче.

Звуть мене «Андрій Мамай: цікаве, мовою, під чай». Так зветься блог. Але моє прізвище справжнє Марченко, а Андрій Мамай – це моє professional name, так зване. Моєю мрією було поєднати моє захоплення в житті з тим, що потрібно людям. І отримувати адекватну відповідь у вигляді матеріальної винагороди, фінансового забезпечення і спілкування. Щоби зробити те, чим ти гориш, чим ти палаєш, своєю, так би мовити, роботою. Завжди у всіх своїх діяльностях я намагався втілити місію свого життя, яку я тримаю собі в голові, в серці; вона співпадала з тим, куди я витрачаю свою енергію. Так от, насправді, я не ношу окуляри у звичному життя і, як я і сказав, прізвище моє – Марченко, але для чайної теми хотілося… і далі ми будем продовжувати… мене знають як Андрій Мамай. Так от, мрія здійснилась майже-майже: тільки було анонсоване відкриття чайної, яку я зробив, знову ж таки картинка буде, як пролунали вибухи і саме там, в Броварах, де і знаходиться моя чайна.

Інші сфери моєї діяльності

А так, так як ми знайомимось, мої інші сфери діяльності, які приносять зараз мені основні кошти це: я – тренер, тренер по Цигун (є така китайська гімнастика, ну скоріш за все ви знайомі), також тренер по ножовому бою і збройовим бойовим мистецтвам (бійцівський клуб «Мамай»). Саме так. Тому що це моє professional name, як говорили одні люди, або позивний. Будемо продовжувати. Я все ж таки продовжу в окулярах, тому що на цьому блозі будемо спілкуватись саме так. Іще одна моя діяльність – це лісник. Уявляєте, я – лісник у своєму краю. 

Про канал "Андрій Мамай: цікаве, мовою, під чай"

І от, поєднуючи ці два, хотілося створити… ну, створював на інформаційному просторі, виділяв  це як хобі, і ви бачили, що 72, я вже не пам’ятаю, скільки відео вийшло на цьому каналі, на каналі «Андрій Мамай: цікаве, мовою, під чай». Це проект «ЧаЇнка». Я вкладував туди все, що приходило з інших моїх сфер діяльності, насичуючи своєю енергією, коштами, і отримуючи неабиякий зворотній ефект: і у вигляді продажів з сайту, і ваших замовлень, і ваших реакцій по діяльності на ю-туб. Тому що це був перший в Україні україномовний чайний блог. Це мене дуже надихало. І ваші відгуки також. І тільки-тільки почав обростати підписниками. І в планах, які розвішані в мене дома по всім стінкам, було ну, вже чіткий план: як от у мене вже є чайна, як я буду там проводить подкасти, як я буду знімати там уже більш свобідно, більш вільно, блоги про чай, про чайну культуру, про культуру України в цілому. Тому що, ви знаєте, для мене все те, у що ти заходиш уважно, вивчаєш можна порівняти з практикою. А чайна тема – це і є практика, практика усвідомленого уважного ставлення до будь-чого, чим ти займаєшся. 

 

                     

  

Про плани: 36 відео за рік

І ці, і три види діяльності збігалися, і по плану вже було так, заплановано було, що в цьому році я випущу 36 відео (мінімум було) на блозі і щоб до 1 травня в мене було б хоча б ще тисяча підписників. І розвивати-розвивати цю тему. Тому що  ній цікаво. Це класна під всяким кутом зору тема.

Що таке проект "ЧаЇнкА"?

І, знову ж таки, що таке проект «ЧаЇнка»? Окрім того, що це поширення чайної культури, це поширення теми, в якій ми учимось уважно ставитися до будь-чого, що тебе оточує, а значить стаємо культурнішими. І це все українською мовою під, скажімо так, ретельним розглядом української культури. Є рубрика на цьому ж блозі, і в проекті «ЧаЇнка»: чайТube, де розглядуються новинки українського Ютубу, є musicЧАЙ, кіноЧАЙ, книгоЧАЙ, коли я розповідаю про книжку, яку прочитав. І в наступних випусках так і буде.

Новий план: 36 випусків щодня

Так от, що я подумав: да, війна зараз. Бачите, зараз я знаходжусь на своїх позиціях, як і всі нормальні чоловіки, я – в теробороні свого краю. Ночуємо, коли вночі, коли вдень заходимо на зміну. Буду намагатися знімати. Чуєте, да? У нас тут близько уже гримить, тому не знаю, наскільки вдасться чи не вдасться 36 випусків відзняти. Буду намагатися робити щодня випуск. Розповідати про чай, про чайну культуру, про українську культуру під чай, про книжку, яку я прочитав (дуже багато цікавих), про музику свіжу, про музику війни і, як не крути, це учить нас, і чай в тому числі, і в ті діяльності, про які я казав, в яких я задіяний (ну, наприклад, дослідження Цигун) учить нас дуже ретельно ставиться до того, як ми виховуємо себе, як особистість. І в цьому ж і полягає виховання духу. В мене є чим поділиться в цьому напрямку.

Чайна. От яка вона!

А зараз я хотів би поділиться цим сюжетиком, який зняв ще на початку війни. Уже заїхав в свою чайну, серце кров’ю обливалося, але пройшовся по чайній… Хочу, щоб ви побачили, що після перемоги чекає вас у чайній. От яка вона…

«Привіт друзяки. Сьогодні зніму блог на іншу тему. Ну, дивіться.

Бачите, такий вхід у нас є і це вхід в мою чайну. Давайте покажу вам екскурсію. Вона вже готова. Вона вже була готова. Прям перед тим, як на нас скинули бомби і розпочали війну я мав уже відкрити, вже відкрив цю чайну, чайну кімнату. Мене знають ще як Андрій Мамай.

Ось стенди з продукцією. Тут заходиш… Це не просто чайна кімната… Це каліграфія, яку мені мій учитель намалював «Вкус чая и есть вкус дзен». Да, отака підсвіточка, тут у мене стеля зроблена і навіть книжки. Якщо назад подивитися, я тут мав знімати блоги. Ще я робив тут як студію для запису блогів і як чайна кімната для дегустації, медитації, лекцій. Ну тут дуже гарно, класно і затишно. Зараз знов поїду на блокпост. Це приїхав, провідав свою чайну, чайовню. Але ми обов’язково, обов’язково з вами поп’ємо запашного класного правильного чайку. Зараз доводиться це все робити в термосах на блокпостах, але обов’язково поп’ємо з вами чайку після перемоги.

Щоб ви згадали, я зазвичай отак о виглядаю в цій темі. Да, у мене ж три основні теми. В цій я так, згадали? Такий, інтелігентішка. Андрій Мамай: цікаве, мовою, під чай.

Ну, ось так би я виглядав за чайним столом».

Так, знято на телефон, але від душі. І ще раз, друзяки, чекаю вас після перемоги у мене в чайній. Поп’ємо чайку, будемо знімати далі.

Ідеї нових відео 

І ці відео, ці блоги будуть у нас… Ну зараз я буду знімати на різні теми, на які планував, не планував, що в голову буде приходить буває, коли вночі в бліндажі підтримуєш себе чайком. От наступний випуск буде про те, як заварити чай під час війни, коли в дозорі, наприклад, коли ти в чоті. Це буде звісно Шу Пуер. Потім ми розглянемо також і як налаштовувати себе, коли є можливість, ну, не ритуально, а церемоніально заварити чай, зі всією увагою. Наприклад, такі чаї, як зелені, ви їх не заварите під час бомбардування або в бомбосховищі. Це все хочу вам розказувати, хочу з вами ділитися.

Як працюють магазини?

Як працюють магазини? Ну, звісно шоу-рум в Броварах і чайовня зараз не працюють. Я туди інколи навідуюсь, коли є час, коли трішки відіспався, зробив всю роботу по своєму сегменту, який мені вручено, по організаційним питанням. І тоді, буває, заїжджаю, дивлюсь і їду назад. То замовлення приймаються через інтернет-магазин. Відправляю на відділення Нової Пошти, які працюють. Добре?

Ну, так як у нас уже 16-й день, як я сказав, восьмирічної війни, котра вже триває сторіччями, потрібно, мабуть, що приходить до тями, наскільки це можливо і уже звикати до такого життя в тих обставинах, в яких ми опинилися. І от якщо вдень чи вночі зі зброєю в руках напоготові, то вдень, коли є можливість, будемо працювати. І якщо вам хочеться класного чайку, а все ж таки, як не крути, завжди на війні, я вже сам на собі відчув, хочеться солоденького, наприклад, або хочеться класного запашного зеленого чаю. То наскільки це можливо, скільки запасів вистачить, робіть замовлення. Не завжди маю змогу відповісти за телефоном, інтернет сайт працює, я отримую замовлення і буду на них реагувати. Передзвоню вам обов’язково. Домовимось, якщо у вас відділення, яке ви вказали працює, відправимо.

            

Про місію

Проект «ЧаЇнка» і, особливо цей блог, інформаційний якийсь фронт, і інформаційний свій вклад буду продовжувати робити. Тому що я цим палаю, мені це приємно і в цьому є місія, а особливо, коли прям ось поруч відчуваєш, що все може закінчиться от зараз, то поспішаєш нібито, я не знаю, внести ще якусь краплинку свого вкладу в те, що відбувається в соціумі, в твоїй батьківщині, в твоєму краї. А проект «ЧаЇнка:) лагідна чаїнізація» для того і був призначений і, для того і працював, і працює, і, сподіваюсь, буде працювати.   

План 36 відео починаємо. Чекаю всіх в коментарях. Розповсюджуйте, дуже хочеться тих заповідних тисячу підписників, і я буду намагатися робити все, що від мене залежить і чекаю від вас підтримки. Як завжди, наприкінці кожного відео буде якась знайома, незнайома, давня з моїх архівів пісня, аудіо уривок з якогось твору, яку ви, хто перший, вгадаєте в коментарях.

І іще багато різних… не знаю, без монтажа, без такого сценарію, такого розписаного, як я робив попередні відео по чаям, наприклад. Не можу сказати, як воно буде виглядати, можливо уже з третього, або четвертого відео я ще вільніше буду розповідати і це відео буде линуть як пісня.

Не втрачаємо духу

Не втрачаємо духу. Багато народу зкозачилось. Всі, кому потрібно було, да (ну, тут у нас дуже поруч гримить), всі, кому хотілося, або хто встиг, у кожного свій больовий поріг, всі виїхали, залишилися ті, хто готовий, навіть, без рушниці, у нас є хлопці без зброї, просто з коктейлями, залишилися і такі, тому що це наша земля, тому що тут могили наших предків, тому що ми нікому її не віддамо.

А про чайок і про культуру, як не крути… Да я і сам з цією абсцентною лексикою… Про це, до речі, можна буде поговорити в окремому випуску під чайок. Про те, як спочатку матюки ввійшли в наше життя, і це нормально, і зараз їх потрібно уже замістити на більш такий культурний високий посил високих вібрацій. А те, що ми переможемо, взагалі немає ніяких сумнівів. Тому що я кажу своїм друзям і завжди, на початку ще казав: ми вже перемогли.

Доброго вечора, ми з України!ТИ МАЄШ ПРАВО НА ЧАЙ. НА ЯКІСНИЙ ЧАЙ

Любиш чай? Тобі цікава ЧАЙНА КУЛЬТУРА?

То, давай зайомитись ближче

Я - Андрій Мамай, - автор самого лагідного чайного проекту «Чаїнка: ЛагіднаЧаїнізація»,

бажаю неперевершених, магічно-медитативних чаюваннь в гарній компаній. З добрим чаєм! :)


Знаходь за хештегами, запитами в гугл, фейсбук, інстаграм.

На просторах неосяжного інтернету я тут:

Відміться усюди, щоб не загубитись


ПЕРЕХОДЬ НА ЧАЙНУ СТОРОНУ

Я вже на тебе тут чекаю!

Бо ж, «ЧаЇнкА» - це #ЛагіднаЧаїнізація.


У мене тільки СПРАВЖНІЙ чай для УСПІШНИХ

«Смачний і стильний чай

для шляхетних панів та пані» :)


 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.