Україна

Україна

Виробництво чаю в Україні: відтворення традицій з новим підходом


Коли ми думаємо про виробництво чаю, на думку приходять такі країни, як Китай, Індія або Шрі-Ланка. Проте Україна також може пишатися власними традиціями чаєваріння.

Історія чаю в Україні

Хоча Україна не є традиційною чайною державою, інтерес до цього напою в нас завжди був великий. У ХХ столітті були спроби вирощування чаю в Криму, але масштабне виробництво так і не було розпочате. Сьогодні невеликі господарства та ентузіасти вирощують чайні рослини в екологічно чистих регіонах країни.

Особливості виготовлення українського чаю

Більшість українських виробників чаю віддає перевагу органічним методам вирощування рослин. Збір листя - ручний. Це дозволяє збирати лише найкращі листки, що впливає на якість кінцевого продукту. Виробники застосовують старовинні техніки виготовлення чаю, які передаються з покоління в покоління.

Властивості українського чаю

Натуральність. Без штучних добавок та консервантів.

Багатий аромат. Завдяки особливому клімату та грунтам, український чай володіє глибокими нотами.

Корисні властивості. Чай вирощений в Україні зберігає всі корисні властивості: він багатий антиоксидантами, зміцнює імунітет та допомагає релаксувати.

Український чай — це ще один приклад того, як наша країна може бути гордою не тільки своєю історією, але й внеском у світову культуру чаювання. Відкривши для себе український чай, ви отримаєте не тільки смачний напій, але й частинку душі України.«ЧП» у Броварах. Чайна п'ятниця з чайним п'Яницею
200 грн.
На складі
Поп'янствуємо❓ ПУЕРом. Це органічний легальний енергетик для шляхетних панів та пані.Приходь на "чайну п'янку"!І залишайся на гулянку.Тримає краще за каву. І накриває - без ал..
Чайний ЦИГУН
200 грн.
На складі
Чайні дегустації-медитації щовівторка у Броварах.Ми п'ємо чай. Ми займаємось.Вечірній час. І тому, ми дегустуємо легкі тендітні білі чаї або ніжні спокійні улуни (а також GABA).Веч..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)