Чай і ритуали здорового життя.


  • 08 вересня 2022 15:58:01
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1197
  • 0

Захотілось поговорити з вами про свої чайні ритуали здорового життя. Та й взагалі, як чай допомагає, впливає, спів-діє зі здоровими звичками. Як вживається з бігом на довгі дистанції, які чаї я п'ю перед тренуванням, які рекомендую після. Які чаї найкраще підійдуть спортсменам для відновлення. І які на війні у цьому постійному стресі для допомоги відналагодження або приведення ближче до норми нервової системи. . Наприклад - ґаба-улун. Про який, до речі, вже був випуск на каналі. і, до речі, прогляньте інші відео на каналі. Там стільки всього. Кажуть, що навіть просто перегляд відео змінює свідомість. Як чай, про який ведеться мова у відео. . Якщо сподобалось... Будь ласка, підтримайте цю серію відео своїми вподобайками, повними переглядами, парою речень в коментах (щоби ютуб став рекомендувати це відео). І підписка. Зі дзвіночком, звісно


[ЧАЙ і ВІЙНА 12]

Чай і "ЗОЖ". Чай і біг. Чай і мандрівки.

Чай і ритуали здорового життя.



 

Про що я хотів би поговорити

Як бачите, весна приходить тоді, коли має прийти. І нічого їй не завадить. Як і хід природніх, природничих процесів на планеті Земля. От тільки соціальні, ми не можемо в цілому на них впливати, але як нація ми можемо, як виявилось. Сьогодні я хотів би також зробити короткий такий випуск і поговорити про ритуали. А також зачепити тему: чай і здоровий спосіб життя, чай і біг, чай і мандри, чай і наші звички здорового життя. От про це я хотів поговорити.

Темний і світлий Шуй Сянь

А вибрав я для цього чай, так як сьогодні такий, прям ну дуже весняний день, чай, який я називаю чай-флірт. Це світлий Шуй Сянь. Є темний Шуй-Сянь, більш відомий, тобто темний Шуй Сянь розповсюджений, такий альтернатива Да ХунПао, а світлий Шуй Сянь, унікальна особливість його виробітку, його створення, він запаковується в такі брикетики по 10 грамів. Дуже класний і він ну дуже ароматний, дуже такий романтичний чай. На рівні з Бай Хао Ін Чжень підходить для чогось такого, для флірту. Заливаємо і поговоримо.


Про відео

До речі, перед цим невеличким випуском я дозволю собі також зноску, або відсилку, вспливачок не буде, ну просто не має часу. Це також випуск, який виходить по 2, по 3, тому що нема можливості їх вивантажувати на YouTube от день в день. Відзняти, змонтувати ще є якісь можливості в періодах, в перервах між основною своєю роботою на війні, грубо кажучи. А от вивантажувати один раз на 2, на 3 дні, доводиться також по роботі виїжджати в місце, де є Wi-Fi і нормальний стабільний інтернет – моя чайна. Там я заїжджаю і можу це зробити. Тому не зважайте на те, що ідуть помітки на той день, коли я саме відзнімав, але виходять один раз в 2-3 дні. Коли відновиться інтернет у нас тут провідний, то звичайно ж відновиться і така періодичність, циклічність, регулярність публікації цих випусків. Це така зноска.

А іще одна зноска на випуск саме про цей чай, про Шуй Сянь. Я його передивився вчора в поспіху і мені сподобалось, як я там ще вчився і розмовляти і зараз вчусь далі. Також і вас запрошую на ці випуски. І запрошую, замовляйте чай, чай класний, дуже весняний і ще раз повторю: запам’ятайте як тригер – це чай-флірт.

Про біг

А що хотів сказати коротко, ну от якщо коротко про чай і здоровий спосіб життя, про чай і звички, так от: чай і є така здорова звичка. Так само і те, якщо ви там займаєтесь, ну наприклад, бігом. От мені подобається такий стаєрський біг, не спринтерський. А якийсь час я приділяв тому, щоб розвивати дальність бігу, на довгі дистанціях. Це, як медитація. Розвиває дихання і заглиблення в процес і ти насолоджуєшся саме процесом, а не там швидкістю і результатом, швидкістю отримання результату. Дуже схоже на те, як ми уважно там споживаємо напій – чай.



Про стан

А також хотілось сказать про те, який зараз є стан. Зараз така стадія, от сьогодні, 27 день війни і багато хто проходить ту стадію, коли здається, що ось-ось-ось ще трішки і от там за пригірком настане перемога і ти всі сили свої кидаєш на те, щоб подолати цей короткий шлях і очікуєш за ним отримати розраду. І чому я згадав тут про мандри, дуже збігається з тим, що тут з чаєм якби східності до того не знайду, але от саме з цією ситуацією дуже схоже. Я неодноразово мандрував на велосипеді по Карпатам і, коли тільки перші рази це були, то не було цього досвіду, дійсно було... Один раз ми підіймалися на Говерлу з велосипедами в таку, погану дуже погоду, і от дійсно було таке, що за туманом ти вже не бачиш, не знаєш, де той, кінця і края немає тому підйому. І ти думаєш: от-от, вже і сил не залишилось на те, щоби та вершина, скоріше б вона була, і ти думаєш: от зараз, за тим пригірком. Доходиш, кидаєш там всі свої сили, а немає того пригірку, немає вершини цієї. Але вона обов’язково, ти знаєш, що буде, і тому продовжуєш робити. І коли вже є такий досвід, от як зараз на цій війні, саме в цей момент. Це для тих, в кого є такий досвід, велика перевага, і ми можемо підтримати тих, у кого такого цього досвіду нема. Що, коли ти можеш просто вникнути, або повністю впаяться саме в процес, у те, що ти просто робиш свою роботу, насолоджуючись інколи цим процесом.

Про насолоду життям

А насолоджуватися життям ніхто не відміняв. Якщо ви не заважаєте цим працювати на перемогу, значить насолоджуйтесь. І зараз це найбільш граничне, коли ви можете від смаку власного чаю, наприклад, Шуй Сяню, отримати неймовірне задоволення від аромату, від самого процесу його заварювання, розкривання, від того, що такий чудовий день, від того, коли йдеш з нічного дозору, як сонце піднімається, або коли ідеш на нічну свою зміну – як воно сідає. Який місяць гарний, красивий при цьому і контролюєш територію, яка тобі поручена, виконуючи завдання.

І от зараз потрібно своїй душі сказать, яка можливо в когось втомилася, або психіка, нервова система, що не налаштовувати себе на те, що от прям за тим пригірком буде вершина і там буде все – перемога. Ще потрібно попрацювати брати і сестри. І тому насолоджуйтесь життям, тому що воно от прям зараз, прямо тут, а не там десь за пригірком. І робимо свою роботу. І це, я думаю, дуже схоже за принципом між чаєм, бігом на довгі дистанції і мандрами, і такими звичками, таким ритуалом, як чаювання. І якщо ми вже говоримо про інтимні речі, про відкриття, скажімо так, або відкривання, так як це мій ще можна вже вважати за ці дні особистий блог, можу поділитись своїми ритуалами щоденними, або ритуалами за тиждень.

Який же це, не можу передати, який же це класний чай.



Про ритуали

Як же класно це вміння – отримувати задоволення від простих нібито, ну це не прості речі. Так от, ритуали такі. Я прокидаюсь вранці рано зазвичай, ну зараз по-різному получається, зараз взагалі режим рваний. Але в звичному житті це було так. Ранкове раннє прокидання, потім обливання холодною водою. Це завжди заряджає, збадьорює. Можна починати, там є свої методики, як це включити до свого, скажімо так, раціону денного. Потім чайний ритуал, дихання. Дихання у мене співпадає з вправами по дикції, я їх з’єдную в систему. В системі «Смарт-цигун», моїй авторській розробці це третій щабель, в якому, окрім пранаям йогічних, також дихання цигун є іще вправи для вокалістів, ораторів. Вони навіть, не навіть, а засновані в моїй системі вони на читанні української поезії. І там відпрацьовується і тонування і ритміка слова і дихання. Ми допомагаємо всьому, але це взагалі окрема розмова.

Отже, обливання, чайний ритуал. Далі в мене в день є три підходи по віджиманню. Тобто, я – тренер по цигун, але в мене система така цілісна, звісно ж має бути і кардіо. Так от, три віджимання – це перший підхід, я рекомендую всім-всім чоловікам робити скільки тобі років +1. Це перший підхід має буть кожного дня такий. Далі, щоб вся кількість зроблених віджимань на день становила 100. І далі ви розбиваєте по підходах, скільки ви можете. Ці віджимання, от коли ти в роботі, навіть я знахдив в коворкінгах, де це робити. Це така перерва. Хтось випиває чашку кави і йде далі працювати, я ж віджимаюсь, заварюю собі чаю, сідаю і працюю. І це також класний ритуал.

Також ритуалом у мене є, раніше була пробіжка на довгі дистанції: 4, 8, 10 км 3 рази на тиждень. Зараз цього звісно ж не роблю, зараз не побігаєш. Що ще? Ну, звісно ж, мої особисті тренування, коли я сам тренуюсь, або коли проводжу тренування. Зазвичай, більше того, коли проводжу тренування, проводив тренування. І це все завжди було оповите, охоплене, ще й наповнене чаєм.


Чаї для тренування

Які чаї для тренування я би рекомендував? Ну от перед бігом, я завжди бавив себе Шу Пуером. Це дійсно заряджає. Дистанція невелика, наприклад, не 32 км або 24, а там 10км, то, це десь годинку так, в легкому ритмі, ти біжиш і кайфуєш від цього, то Шу Пуера попить – це самий найкращий варіант після, або після будь-якого тренування.

Підтягування сходинками

А, іще не сказав, в мене ще один ритуал є – це або вечірній, або обідній, дивлячись в якому місці я знаходжусь, де працюю, і чи є така можливість – це перекладина і підтягування. Найкраща вправа, знову ж таки, це моє особисте, можете взяти. Це сходинки. Тобто, от наприклад, якщо ви візьмете, ви не можете підтягуватись зовсім, то ви пробуєте 1 раз хоча б, або там підтримка, або австралійське підтягування, для того, щоб ви могли зробити там хоча б 4 підтягування за 1 раз. Потім робите сходинки. Один, робите перерву, два, перерва, три, перерва, чотири, перерва і вниз спускаємось: чотири, три, два, один. Разом кількість виходить 20 разів. Робите так 2 тижні і ви вже можете зробити до 5 і вниз, потім до 6 і вниз і так далі. Десь за 2 місяці таких занять, такого ритму, такого ритуалу щоденного, разом з відтисканням від підлоги, ви зможете легко робити 20 підтягувань на перекладині і робити 100 відтискань від підлоги. Всього-навсього 2 місяці такого ритуалу і це не просто такий результат вам потрібно, а ви просто кайфуєте від процесу. Повірте, отримувати задоволення від свого стану, від внутрішнього і зовнішнього, звісно ж – це приємно, це класно і завжди бути в такому тонусі і різкість, скажімо так, сприйняття світу, вона налаштовується.

На відміну від, наприклад, якщо порівнювать таке празне життя, або життя в празності і життя свідоме, то саме, як алкоголь, який затуманює, розвеселює, трошки розслаблює, розкачує вашу свідомість. І чай, навпаки, він збирає, він наводить різкість. То і, разом з цим, здоровий образ життя разом з чаєм, разом з такими ритмами, ритуалами, певною увагою, якою ви наділяєте ваші дії, призведе до того, що ви будете рости, ну нехай там пафосно це звучить, але і духовно і внутрішньо рости.



Ще про чай

По чаям  іще хотів добавить те, що перед Шу Пуер мені подобається. Також, якщо ви пообідали, наприклад, і пройшов деякий час і часто тягне на сон, особливо в офісі раніше там тягнуло, то дуже допомагає в цьому плані і стає таким енергетиком – це Шен Пуер. Після нього і віджимання ідуть, і робота іде – все.  І оце все в комплексі – воно працює. І іще за один чай я хочу сказати, який для спортсменів просто «must have» - це Ґаба УлунҐаба Улун – це чай з високим вмістом гамааміномасляної кислоти. Про нього, до речі, також є випуск на каналі, обов’язково передивіться, зверніться до нього. Що він дає? Скажімо так, це не ліки, гамааміномасляну кислоту також вживають і в вигляді таблеток, наприклад, вона міститься у водоростях в різних концентраціях. Це ж чай, який можна пити там за 3, за 2 години до сну. І при регулярному його вживанні дійсно налагоджується сон. Всі спортсмени знають, що після тренування тебе качає, у тебе адреналін і ти довго не можеш заснути, так от Ґаба Улун, його вживання, навіть доведено дослідами на командах на спортивних, команда по важкій атлетиці, здається, от я зараз не згадаю.

Бачите, це ж випуски такі, що я не готуюсь, не виписую правильні дані. Так от, одна з команд по важкій атлетиці робила дослід, і дійсно сон покращувався, а що таке сон? Сон – це витривалість, сон – це високий результат. Тобто, для того, щоб мати і гарні результати і гарний настрій просто в житті, беремо безвідносно до спортсменів, а просто до здорового образу життя, або до здорового життя, до красивого свідомого життя, то от Ґаба Улун також чай… Він і смачний дійсно, в нього така хлібна скоринка, треба буде якось наступного разу попить з вами Ґаба Улун.


Отже, про чай, про здоровий спосіб життя, про стаєрський біг, про мандри за пригірком, не чекай на результат, а кайфуй від процеса, але тримаємо всі сили в собі і про чаї. Сьогодні я пив Шуй Сянь світлий, чай-флірт, говорив про Шу Пуер перед довгими забігами, говорив про Шен Пуер, післяобідній чай для надання бадьорості, про свої ритуали і про чай Ґаба Улун, який покращує сон. До речі, в цих стресових обставинах зараз, хто має можливість, я би дуже рекомендував придбати і пити цей чудовий чай. А пока пока.

Як завжди: Україна переможе, ми переможемо, тому що ми вже перемогли, так як наша перемога – вона неізбіжна, без… Немає слів. Просто, як весна, вона прийде, тому що вона не може не прийти, для неї просто свій час. А ми живемо, насолоджуємося і зимою, і весною, і літом, і осінню, і знову весною. Зараз якась пісня, вгадуйте, підписуйтесь, і ще раз закликаю вас ширити ці відео, щоби збільшити кількість людей, яка буде підтримувати, як мені здається, достойний, гідний, україномовний чайний контент, культурний контент.

Все, всіх обнімаю, чаю наливаю,

Музика


 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.