Тайвань

Тайвань

Чаї з Тайваню: особливий смак Східних традицій


Історія чаїв Тайваню

Тайвань - це справжній рай для чайних гурманів. Але чи знаєте ви, що стоїть за кожною чашкою цього ароматного напою? Пропонуємо зануритись у світ цікавих фактів про тайванські чаї. Тайвань, який у колоніальні часи називався Формоза, має глибокі коріння в чайній культурі. Історія чаєваріння в Тайвані налічує більше 200 років. Завдяки унікальному географічному розташуванню та клімату, цей острів є ідеальним місцем для вирощування деяких з найкращих чаїв світу. Тому існує термін "чай Формоза", який часто вказує на високоякісний чай з Тайваню. Тайвань пропонує широкий спектр чаїв, проте найбільше відомий своїми улунами. Основна особливість цих чаїв - високогірні умови вирощування та особливий клімат, які дарують чаю глибокий, насичений аромат і солодкий післясмак.

Мистецтво обробки

Тайванське мистецтво обробки та виготовлення чаю включає у себе ніжне висушування, скручування та ферментування листя. Тут важливі кожен крок і деталь. Листя для найкращих сортів чаю збирають вручну. Залежно від сорту, листя сушать під сонцем, у тіні або навіть за допомогою спеціальних машин. Для додання особливого смаку та аромату листя чаю може бути піддане особливому процесу ферментування, що може включати в себе його висихання на сонці, скручування або додавання молока. Ферментація - важливий етап, який визначає смак, аромат і колір напою. Тайвань відомий своїм улуном, який може бути легко ферментованим (20%) або глибоко ферментованим (до 80%).

Як і багато інших чаїв, тайванський чай має ряд корисних властивостей:

Стимулює метаболізм. Тайванський чай допомагає покращити обмін речовин та сприяє зниженню ваги. Зміцнює імунітет. Антиоксиданти, що містяться в чаї, допомагають боротися з вільними радикалами в організмі, зменшуючи ризик розвитку хвороб. Поліпшує настрій. Легкий стимулюючий ефект чаю з Тайваню піднімає дух та заряджає енергією. Пити чай - це не тільки про смак, але й про релаксацію.

Тайванські чаї - це надбання, що вражає своєю глибиною смаку, аромату та культурного спадку. З кожною чашкою ми відкриваємо для себе історію, культуру, традиції та навіть душу цього неймовірного острова. Чаї з Тайваню завоювали світову популярність завдяки своєму унікальному смаку та аромату. Вони дарують не лише незабутній смаковий досвід, але й масу користі для здоров'я.

Запрошуємо вас відкрити для себе цей чудовий світ східних традицій разом з нами!GABA (Ґаба) улун, 120 гр (20х6), в подарунковій упаковці
1 120 грн.
На складі
В ароматі - приємна хлібна скоринка підрум'яненого темного буханця. В букеті - характерна сухофруктова кислинка. І бонусом, - виднокрай смакових відтінків і переливів. Але не це є ..
GABA (Ґаба) улун, 50 гр, в ZIP-упаковці
420 грн.
На складі
50 грамів відбірного ҐАБА-улуну. Все той же високоякісний тайванський темний "підв'ялений" улун. З фірмовою кислинкую і цілим набором користостей для здоров'я, стану, психіки, нала..
GABA (Ґаба) улун, 6 гр (пробник)
50 грн.
На складі
Якщо ще не смакували і потрібно познайомитись з цим неймовірним улуном. Унікальним улуном. Тримайте пробничок. Можете пригостити друзів. З друзями. 6 грамів у вакуумованій упаковці..
Алішань, 160 г (20х8 г)
960 грн.
На складі
..
Да Юй Лін, 160 г (20х8 г)
1 360 грн.
На складі
..
Дун Дін Цін Юе, 160 г (20х8 г)
800 грн.
На складі
..
Дун Фан Мей Жень («Східна красуня»), 75 гр
780 грн.
На складі
Східна красуня, Шампанський Улун, Чайне шампанське. Такі назви і епітети у цього дійсно унікального тайваньського улуну з жіночим характером. Східна красуня - найнеординарніший пре..
Жи Юе Тань («Озеро Сонця і Місяця») HQ*, 75 гр
700 грн.
На складі
Тайванський червоний. Атмосферний, теплий чай. Вирощений в повіті Жи Юе Тань (900 метрів над рівнем моря), цей органічний червоний подарує затишок і побавить своїми смаковими карам..
Лішань, 160 г (20х8 г)
1 300 грн.
На складі
..
Молочний Улун, 8 грамів (пробник)
34 грн.
На складі
Найпопулярніший улун на теренах не тільки України, а і всього пострадянського простору. Густий молочно-карамельний аромат спричинює розгубленість чайного новачка.  І, ніби, в ..
Улун Молочний (Вершковий) розфасований, 160 гр (20х8 гр)
680 грн.
На складі
Зручне фасування. 20 порцій по 8 грамів. 1 порція на одне-два чаювання. Всього: до 40 чаювань. Знайомий вже багатьом вершковий аромат і ніжний смак Молочного чаю. Цей ароматизовани..
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)